služby

Zemní práce

Pomůžeme s výběrem krytu komunikace

Doporučíme Vám konstrukci vozovky dle provozního zatížení. Pomůžeme Vám s výběrem krytu komunikace (asfalt, dlažby, panely, žula, štěrky, beton atd.).

Zaměření areálu

Výškově zaměříme celý areál a navrhneme podélné a příčné sklony, tak aby dešťové vody z komunikací a ploch byly co nejlépe odváděny.

Stavbyvedoucí na stavbě

Výhodou naší firmy je, že při provádění stavebních prací je vždy vyškolený stavbyvedoucí firmy, který zajistí rychlý a kvalitní průběh stavby ke spokojenosti našich zákazníků.

Nové inženýrské sítě

Opravíme nebo zhotovíme nové inženýrské sítě - VODA, KANALIZACE, VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ, ELEKTRICKÉ VEDENÍ.

zemní práce

Poslední projekty

Místní komunikace v ulici Pivovarská, Česká Skalice
zpevněné plochy, komunikace, chodníky
Místní komunikace v ulici Pivovarská, Česká Skalice
Superdiskont - Zpevněná plocha pro výstavbu haly Volovka
zpevněné plochy, komunikace, chodníky
Superdiskont - Zpevněná plocha pro výstavbu haly Volovka
ulice Kpt. Jaroše-Nové Město nad Metují
zpevněné plochy, komunikace, chodníky
ulice Kpt. Jaroše-Nové Město nad Metují
Naše specializace

Úpravy terénu u soukromých i firemních staveb

Naše společnost se specializuje na zemní práce v královehradeckém kraji, zejména v okolí Náchoda. Kromě samotných zemních prací disponujeme také vlastní autodopravou a provádíme likvidaci stavebního odpadu a sutě.

Jedním z našich velkých přínosů je náš vlastní recyklační dvůr. Díky němu jsme schopni efektivně zpracovávat a recyklovat stavební odpad, což přispívá k ochraně životního prostředí. Snažíme se minimalizovat negativní dopad našich činností na přírodu a využíváme moderních technologií a postupů pro co nejefektivnější využití surovin.

S naším profesionálním týmem a moderním vybavením jsme připraveni splnit veškeré vaše potřeby v oblasti zemních prací. Máme bohaté zkušenosti s různými typy projektů, od menších domácích zahradních úprav až po rozsáhlé komerční stavby. Vždy se snažíme poskytnout vám kvalitní a spolehlivé služby, které budou odpovídat vašim individuálním požadavkům.

Pokud potřebujete provést zemní práce v královehradeckém kraji, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme další informace a navrhneme optimální řešení pro vaše konkrétní potřeby.

Nákladní doprava a pronájem strojů s obsluhou

Provozujeme nákladní autodopravu a pronájem strojů s obsluhou

ceník
Kontaktujte nás

Jste připraveni na spolupráci?

Kontakty